EPP Pomáhej pohybem!

Pomozte nám podpořit náš projekt Memoriál Petry Hézlové 2023 svými sportovními aktivitami!

Potřebných 240 000 bodů v aplikaci EPP Pomáhej pohybem sportovní nadšenci z celé ČR pomohli získat za 4 dny! 

Všem příznivcům sportu a dobrých skutků – potřebujeme Vaši podporu! Náš projekt Memoriál Petry Hézlové byl vybrán mezi výběrové dobročinné projekty s grantem od společnosti ČEZ.  Jak to funguje? Vy sportujete a získáváte za své sportovní aktivity body, které v aplikaci věnujete vybranému projektu . Za získané body ČEZ podpoří tento dobročinný projekt .
O aplikaci EPP ZDE.
Je to jednoduché – stáhni si apku a zapni si aktivitu před začátkem svého sportovního výkonu. Můžete se také přidat do týmu LOUNY (vyhledej tým – kód bii7h4) a společně sbírat body. Použití apky se hodí zejména pro běh, kolo atd, prozatím apka není provázaná s hodinkami a cvičení s telefonem v kapse není úplně jednoduché. Pokud si ale zapnete apku např. na chůzi do práce, běh, kolo atd…. pomůžete nám se sbíráním bodů a dosažení cíle. Na dosažení cíle nejsme sami, projekt je vybrán a prezentován na celou ČR.
Když se nám společně zadaří, bude mít onkologie venkovní altán pro hospitalizované pacienty, kteří v současné době nemají žádný chráněný vstup mimo budovu. Děkujeme za podporu.