O nás

Andrea Kloučková

Jmenuji se Andrea Kloučková a pocházím z Loun. Od útlého dětství aktivně sportuji. Již jako tříletá jsem začala se sportem a celé dětství jsem se věnovala atletickým disciplínám, závodnímu lyžování, okrajově volejbalu. Od 15ti let jsem se závodně začala věnovat tanci v taneční klubu Trend a posléze TK Luna. Ve společenském tanci jsem získala třídu A v latinsko-amerických tancích. Několik let jsem vyučovala v TK Trend (později TK Luna). Když jsem skončila se společenským tancem, potřeba pohybu a sportu mě dovedla k aerobicu a fitness, čemuž jsem se věnovala téměř 13 let. S příchodem nového trendu – Zumby – fitness cvičení založeném na tanci v latinskoamerických rytmech jsem konečně objevila typ sportu, který naprosto splňoval mé představy. Díky mé taneční minulosti bylo přirozené začít aktivně, jako certifikovaný lektor, vést své vlastní hodiny. Jsem členem ZIN (Zumba instruktor network) a SYNC (Strong by Zumba network), vlastním certifikát Fitness trenéra.  Jsem zakladatelkou BeFit Louny a Zumba Louny.
Hodiny: Zumba, Bodystyling, BodyFit, Strong by Zumba

 

Lucie Šmídová

Jako sportovní nadšenec jsem se přes jízdu na kole, plavání, lyžování, běhání, v roce 2010 potkala s fitness programem Zumba a Fitness Dance, čemuž jsem okamžitě propadla a tanec se postupem času stal mou přirozenou sportovní aktivitou. Od roku 2011 tak vedu své hodiny Fitness Dance. Mé oblibené taneční styly jsou latino music, hip hop.  Tancovat s úsměvem od ucha k uchu, vydávat ze sebe maximální energii a posilovat zdraví mě nepřestává bavit. Nově se tak spolu můžeme potkávat díky mé nové roli maminky i na hodinách Kočárkobiku
Hodiny: Fitness Dance, Bodystyling, Kočárkobik

 

 

 

 

Pája Šedivá

Tanec je mojí vášní už od malička, kdy jsem začala poznávat základy v ZUŠ Louny, a tak jsem se dostala k latinskoamerickým a standardním tancům, kterým jsem se závodně věnovala v TK Luna až do svých 16ti let. Po dlouhé pauze jsem objevila kouzlo Zumby, kterou teď žiji  a užívám si naplno s Vámi na hodinách.
Hodiny: Fitness Dance, Bodystyling

Helena Šusová

„Co tě nezabije, to tě posílí“
Tímto heslem se řídím od svých 15ti let, kdy moji sportovní povahu zasáhla těžká zdravotní komplikace a nakopla mě do větší aktivní budoucnosti. Začala jsem se věnovat sportu více než v dětských letech, a intenzívně jsem navštěvovala lekce aerobiku, jehož vlna trvala vcelku dlouho. Byl to prvopočátek vícehodinových maratonů, které jsem měla ve velké oblibě. Avšak s příchodem trendu spinningu aerobik upadal a i já coby skalní fanoušek jsem nenásilně přešla právě k této aktivitě. Moje záliba ve spinningu trvala zhruba 9 let. Poté jsem byla oslovena nabídkou stát se instruktorem v dámském fitu a úplně jsem se přeorientovala na vedení kruhových tréninků a aerobní chůzi na pásech. Tento koníček plně vyplňoval můj aktivní volný čas mimo pedagogické zaměstnání. V roce 2012 jsem se stala matkou syna Dominika. Od roku 2017 je mi ctí, že mohu být součástí právě týmu Befit Louny a znovu se tak potkat s Andy, mou aerobicovou kolegyní z minulých let :-).
Hodiny: BodyFit

Ivona Vondráčková

Miluji téměř jakýkoliv sport. Od svých 10 let jsem navštěvovala základy baletu ve Slaném a později jsem začala s aerobikem, spinningem a kondičním posilováním. Měla jsem možnost být u otevření prvního dámského fitness v Lounech, kde stále působím jako akreditovaná instruktorka K2 hiking a kruhového tréningu – již 7 rokem. Nabídka vést hodiny BodyFit, byla příjemnou výzvou a zároveň něčím novým, s fajn lidmi a kamarádkami, jak v řadách BeFit Louny, tak v řadách klientek. Jsem ráda součástí této bezva party a těším se z každé hodiny, kterou spolu strávíme. Moje motto: „Když nemůžeš, přidej!“
Hodiny: BodyFit

 

Jan Franc

Jsem aktivní člověk, sport mi není cizí. Začínal jsem s míčem u nohy a hrál několik let aktivně fotbal, později futsal. Běhám a účastním se extrémních překážkových závodů. Nejsem návštěvník posiloven a zvedání železa. K posilování využívám váhu vlastního těla. V současné době se věnuji street workoutu. Mám certifikaci World calisthenics organization L1 a L2. V květnu 2017 jsem dostal možnost vést první hodinu tabaty a od té chvíle jsem součástí týmu Befit Louny, kde vedu lekce Tabaty s Honzou.