O nás

Jsme skupina nadšenců do sportu a pohybu a máme rádi zdravý životní styl. Na našich lekcích se nudit nebudete a poznáte i partu podobně zápálených lidí, kteří vás již od roku 2010 vítají na svých lekcích……. Mrněte na toto video, to jsme my, „Befiťáci„. Přidej se k nám! 🙂

BEFIT LOUNY from BeFit Zumba Louny on Vimeo.

Andrea Kloučková

Jmenuji se Andrea Kloučková a pocházím z Loun. Od útlého dětství aktivně sportuji. Již jako tříletá jsem začala se sportem a celé dětství jsem se věnovala atletickým disciplínám, závodnímu lyžování, okrajově volejbalu. Od 15ti let jsem se závodně začala věnovat tanci v taneční klubu Trend a posléze TK Luna. Ve společenském tanci jsem získala třídu A v latinsko-amerických tancích. Několik let jsem vyučovala v TK Trend (později TK Luna). Když jsem skončila se společenským tancem, potřeba pohybu a sportu mě dovedla k aerobicu a fitness, čemuž jsem se věnovala téměř 13 let. S příchodem nového trendu – Zumby – fitness cvičení založeném na tanci v latinskoamerických rytmech jsem konečně objevila typ sportu, který splňoval mé představy. Díky mé taneční minulosti bylo přirozené začít aktivně, jako certifikovaný lektor, vést své vlastní lekce. Srdcovou záležitostí je pro mě STRONG nation, úžasný, čistě fitness kardio program na motivační hudbu. 
Jsem člen ZIN (Zumba instruktor network) a SYNC (Strong by Zumba network), vlastním certifikát Fitness trenéra a výživového poradenství (akreditované kurzy MŠMT).  Jsem zakládajícím členem BeFit Louny a Zumba Louny.
Hodiny: Zumba, Bodystyling, BodyFit, Strong nation, Tabata

 

Pája Šedivá

Tanec je mojí vášní už od malička, kdy jsem začala poznávat základy v ZUŠ Louny, a tak jsem se dostala k latinskoamerickým a standardním tancům, kterým jsem se závodně věnovala v TK Luna až do svých 16ti let. Po dlouhé pauze jsem objevila kouzlo Zumby, kterou teď žiji  a užívám si naplno s Vámi na hodinách.
Lekce: Zumba, Bodystyling

Helena Šusová

„Co tě nezabije, to tě posílí“
Tímto heslem se řídím od svých 15ti let, kdy moji sportovní povahu zasáhla těžká zdravotní komplikace a nakopla mě do větší aktivní budoucnosti. Začala jsem se věnovat sportu více než v dětských letech, a intenzívně jsem navštěvovala lekce aerobiku, jehož vlna trvala vcelku dlouho. Byl to prvopočátek vícehodinových maratonů, které jsem měla ve velké oblibě. Avšak s příchodem trendu spinningu aerobik upadal a i já coby skalní fanoušek jsem nenásilně přešla právě k této aktivitě. Moje záliba ve spinningu trvala zhruba 9 let. Poté jsem byla oslovena nabídkou stát se instruktorem v dámském fitu a úplně jsem se přeorientovala na vedení kruhových tréninků a aerobní chůzi na pásech. Tento koníček plně vyplňoval můj aktivní volný čas mimo pedagogické zaměstnání. V roce 2012 jsem se stala matkou syna Dominika. Od roku 2017 je mi ctí, že mohu být součástí právě týmu Befit Louny a znovu se tak potkat s Andy, mou aerobicovou kolegyní z minulých let :-).
Lekce: Helča si v tuto chvíli užívá radosti mateřské dovolené

Ivona Vondráčková

Miluji téměř jakýkoliv sport. Od svých 10 let jsem navštěvovala základy baletu ve Slaném a později jsem začala s aerobikem, spinningem a kondičním posilováním. Měla jsem možnost být u otevření prvního dámského fitness v Lounech, kde stále působím jako akreditovaná instruktorka K2 hiking a kruhového tréningu – již 7 rokem. Nabídka vést hodiny BodyFit, byla příjemnou výzvou a zároveň něčím novým, s fajn lidmi a kamarádkami, jak v řadách BeFit Louny, tak v řadách klientek. Jsem ráda součástí této bezva party a těším se z každé hodiny, kterou spolu strávíme. Moje motto: „Když nemůžeš, přidej!“
Lekce: BodyFit

                                 

Petra Petříková 

Podrobnosti připravujeme.

Lekce: Bodyfit, Kočárkobik

Jakub Formánek

Podrobnosti připravujeme.
lekce: Tabata

Pavel Novák

Podrobnosti připravujeme.

Lekce: Strong nation

Petra Maťáková

Podrobnosti připravujeme.

Lekce: Zumba