O nás

Jsme skupina nadšenců do sportu a pohybu a máme rádi zdravý životní styl. Na našich lekcích se nudit nebudete a poznáte i partu podobně zápálených lidí, kteří vás již od roku 2010 vítají na svých lekcích……. Mrněte na toto video, to jsme my, „Befiťáci„. Přidej se k nám! 🙂

BEFIT LOUNY from BeFit Zumba Louny on Vimeo.


Andrea Kloučková

Jmenuji se Andrea Kloučková a pocházím z Loun. Od útlého dětství aktivně sportuji. Již jako tříletá jsem začala se sportem a celé dětství jsem se věnovala atletickým disciplínám, závodnímu lyžování, okrajově volejbalu. Od 15ti let jsem se závodně začala věnovat tanci v taneční klubu Trend a posléze TK Luna. Ve společenském tanci jsem získala třídu A v latinsko-amerických tancích. Několik let jsem vyučovala v TK Trend (později TK Luna). Když jsem skončila se společenským tancem, potřeba pohybu a sportu mě dovedla k aerobicu a fitness, čemuž jsem se věnovala téměř 13 let. S příchodem nového trendu – Zumby – fitness cvičení založeném na tanci v latinskoamerických rytmech jsem konečně objevila typ sportu, který splňoval mé představy. Díky mé taneční minulosti bylo přirozené začít aktivně, jako certifikovaný lektor, vést své vlastní lekce. Srdcovou záležitostí je pro mě STRONG nation, úžasný, čistě fitness kardio program na motivační hudbu. 
Jsem člen ZIN (Zumba instruktor network) a SYNC (Strong by Zumba network), vlastním certifikát Fitness trenéra a výživového poradenství (akreditované kurzy MŠMT).  Jsem zakládajícím členem BeFit Louny a Zumba Louny.
                                                                 Lekce: Zumba, BodyFit, Strong nation, Tabata

 


Pája Šedivá

Tanec je mojí vášní už od malička, kdy jsem začala poznávat základy v ZUŠ Louny, a tak jsem se dostala k latinskoamerickým a standardním tancům, kterým jsem se závodně věnovala v TK Luna až do svých 16ti let. Po dlouhé pauze jsem objevila kouzlo Zumby, kterou teď žiji  a užívám si naplno s Vámi na hodinách.
Lekce: Zumba, Bodystyling, Strech&Core


Ivona Vondráčková

Miluji téměř jakýkoliv sport. Od svých 10 let jsem navštěvovala základy baletu ve Slaném a později jsem začala s aerobikem, spinningem a kondičním posilováním. Měla jsem možnost být u otevření prvního dámského fitness v Lounech, kde stále působím jako akreditovaná instruktorka K2 hiking a kruhového tréningu – již 7 rokem. Nabídka vést hodiny BodyFit, byla příjemnou výzvou a zároveň něčím novým, s fajn lidmi a kamarádkami, jak v řadách BeFit Louny, tak v řadách klientek. Jsem ráda součástí této bezva party a těším se z každé hodiny, kterou spolu strávíme. Moje motto: „Když nemůžeš, přidej!“
Lekce: BodyFit

 


Petra Petříková 

Podrobnosti připravujeme.

Lekce: Bodyfit, Kočárkobik


Jakub Formánek 

Podrobnosti připravujeme.

Lekce: Tabata

 

 

 

 

 

 

 

Pavel Novák

Má cesta k Befitu?
..se cvičením jsem vlastně začal v 6 letech, kdy jsme s klukama ulomili dopravní značku a měli jsme cinku, pak samozřejmě kliky a misto hrazdy na shyby jsme použili držák na šňůry co byl za každým panelákem. Byla to éra filmu Connan, Comando, Rambo.
Pohyb se mne držel tak nějak cely život (karate, baseball, trochu box).
Poté samozřejmě bylo normální fitko. Po 2-3 letech jsem zjistil, ze mně to přestalo naplňovat. Navíc jsem nastoupil k aktivním zálohám ACR a tam je spíše potřeba fyzička, než objemy (neuběhl jsem ani 3km). Přes kruhové tréninky jsem se dostal na Tabatu a poté na Strong (už pod skupinou Befit).
Strong byl a stále je pro mě nejlepší spojení silového a kardio cvičení.
Zhruba po roce mne oslovila Andrea zda bych nepřešel “na druhou stranu” a nedělal jí parťáka. Byla to výzva a možnost zkusit něco jiného a posunout se. Na pravidelném kempu na Slapech jsem měl první sólo představení a vlastně pro všechny takové překvapení. Myslel jsem si, že to pro me tím skončilo a mám splněno…..Neměl, ta banda mě vyvedla z omylu :-). Ze Strongu jsem byl nadšený víc a víc a po kladných ohlasech jsem se rozhodl pokračovat. Befit parta není jen o cvičení, je to o kamarádství, zodpovědnosti a o pomoci tím co děláme druhým – a to je něco co se vyčíslit nedá.
Bonmot na závěr? 2x JE MALO😁😁😈😉
Lekce: Strong nation


Petra Maťáková 

Vášeň pro tanec a pohyb mám již od malička.Tanec je pro mě jakousi drogou a osvobozením. Líbí se mi předávat dále nadšení a energii. Již v 8 letech jsem začala tančit latinskoamerické tance a pokračovala  celé dětství různými kroužky jako třeba aerobic a taneční kroužek rapu.
V pubertě jsem pak své taneční schopnosti předváděla hlavně na diskotékových tanečních parketech 😀
V letech 2010 – 2013 jsem působila v lounském dámském fitu Smartfitu jako certifikovaná instruktorka kruhových tréninků,K2 Hikingu a Zumby. Souběžně jsem cvičila zumbu v Dobroměřicích, Líšťanech a Počedělicích a účastnila se pravidelných zumba maratonů, které pořádala Andrea Kloučková a kde jsme společně s jejím týmem žen a mým týmem cvičily zumbu. Od roku 2021 aktivně působím v týmu Befit Louny.

Lekce: Zumba