O nás

Jsme skupina nadšenců do sportu a pohybu a máme rádi zdravý životní styl. Na našich skupinových lekcích se nudit nebudete a poznáte i partu podobně zápálených lidí, kteří vás již od roku 2010 vítají na svých lekcích……Jedeme programy které jsou celosvětově uznávané a certifikované, pravidelně se vzděláváme v oblasti fitness a nových trendů. Nemáme vlastní fitko, díky tomu můžeme udělat cvičení finančně dostupné pro více lidí. Vedeme lekce které navštěvují ženy i muži. Máme spoustu energie, dobrých nápadů a hlavně skvělou komunitu lidí. Pořád se vzděláváme a snažíme předat vám správné cvičební návyky a podpořit vaše zdravě fungující tělo. 

Máme srdce na pravém místě a pomáháme sportem ve vlastních charitativních projektech, ale rádi se zapojíme i jako hosté do projektů které mají smysl. 

Co děláme uvidíte třeba zde, tak mrkněte na toto video, to jsme my, „Befiťáci„. Přidej se k nám a užij si cvičení ! 🙂

BEFIT LOUNY from BeFit Zumba Louny on Vimeo.


Andrea Kloučková

Jmenuji se Andrea Kloučková a pocházím z Loun. Od útlého dětství aktivně sportuji. Již jako tříletá jsem začala se sportem a celé dětství jsem se věnovala atletickým disciplínám, závodnímu lyžování, okrajově volejbalu. Od 15ti let jsem se závodně začala věnovat tanci v taneční klubu Trend a posléze TK Luna. Ve společenském tanci jsem získala třídu A v latinsko-amerických tancích. Několik let jsem vyučovala v TK Trend (později TK Luna). Když jsem skončila se společenským tancem, potřeba pohybu a sportu mě dovedla k aerobicu a fitness, čemuž jsem se věnovala téměř 13 let. S příchodem nového trendu – Zumby – fitness cvičení založeném na tanci v latinskoamerických rytmech jsem konečně objevila typ sportu, který splňoval mé představy. Díky mé taneční minulosti bylo přirozené začít aktivně, jako certifikovaný lektor, vést své vlastní lekce. Srdcovou záležitostí je pro mě STRONG nation, úžasný, čistě fitness kardio program na motivační hudbu. 
Jsem člen ZIN (Zumba instruktor network) a SYNC (Strong by Zumba network), vlastním certifikát Fitness trenéra a výživového poradenství (akreditované kurzy MŠMT).  Jsem zakládajícím členem BeFit Louny, Kočárkobik a Zumba Louny.
                                                                 Lekce: Zumba, BodyFit, Strong nation, Tabata

 


Pája Šedivá

Tanec je mojí vášní už od malička, kdy jsem začala poznávat základy v ZUŠ Louny, a tak jsem se dostala k latinskoamerickým a standardním tancům, kterým jsem se závodně věnovala v TK Luna až do svých 16ti let. Po dlouhé pauze jsem objevila kouzlo Zumby, kterou teď žiji  a užívám si naplno s Vámi na hodinách.
Lekce: Zumba, Bodystyling, Strech&Core


Ivonka Vondráčková

Miluji téměř jakýkoliv sport. Od svých 10 let jsem navštěvovala základy baletu ve Slaném a později jsem začala s aerobikem, spinningem a kondičním posilováním. Měla jsem možnost být u otevření prvního dámského fitness v Lounech, kde stále působím jako akreditovaná instruktorka K2 hiking a kruhového tréningu – již 7 rokem. Nabídka vést hodiny BodyFit, byla příjemnou výzvou a zároveň něčím novým, s fajn lidmi a kamarádkami, jak v řadách BeFit Louny, tak v řadách klientek. Jsem ráda součástí této bezva party a těším se z každé hodiny, kterou spolu strávíme. Moje motto: „Když nemůžeš, přidej!“
Lekce: BodyFit

 


Petra Petříková 

Podrobnosti připravujeme.

Lekce: Bodyfit, Kočárkobik


Jakub Formánek 

Andy: Kuba nevěděl co říci, takže se toho zhostím za něho :-). Jednoho dne přišel na lekci Tabaty nesmělý kluk, který okamžitě zaujal svou fyzickou zdatností, smyslem pro rytmus a atleticky pružnou postavou. Ihned bylo jasné, že „to tam má“. V době Covidu a vysílání on line lekcí byl Kuba velkou oporou a jeho první post-covidové lektorování naživo před publikem bylo po půlroční vysílání „onlajnu“. Nervozitu se podařilo brzy zvládnout a tak Kuba je nyní stabilním členem našeho týmu a nepřestávají nás udivovat jeho fyzické schopnosti rozsahu Spidermana :-D. Z jeho lekcí se vrátíte zničení, ale s pocitem k nezaplacení ;-). 

Lekce: Tabata

Pavel Novák

Má cesta k Befitu?
..se cvičením jsem vlastně začal v 6 letech, kdy jsme s klukama ulomili dopravní značku a měli jsme cinku, pak samozřejmě kliky a misto hrazdy na shyby jsme použili držák na šňůry co byl za každým panelákem. Byla to éra filmu Connan, Comando, Rambo.
Pohyb se mne držel tak nějak cely život (karate, baseball, trochu box).
Poté samozřejmě bylo normální fitko. Po 2-3 letech jsem zjistil, ze mně to přestalo naplňovat. Navíc jsem nastoupil k aktivním zálohám ACR a tam je spíše potřeba fyzička, než objemy (neuběhl jsem ani 3km). Přes kruhové tréninky jsem se dostal na Tabatu a poté na Strong (už pod skupinou Befit).
Strong byl a stále je pro mě nejlepší spojení silového a kardio cvičení.
Zhruba po roce mne oslovila Andrea zda bych nepřešel “na druhou stranu” a nedělal jí parťáka. Byla to výzva a možnost zkusit něco jiného a posunout se. Na pravidelném kempu na Slapech jsem měl první sólo představení a vlastně pro všechny takové překvapení. Myslel jsem si, že to pro me tím skončilo a mám splněno…..Neměl, ta banda mě vyvedla z omylu :-). Ze Strongu jsem byl nadšený víc a víc a po kladných ohlasech jsem se rozhodl pokračovat. Befit parta není jen o cvičení, je to o kamarádství, zodpovědnosti a o pomoci tím co děláme druhým – a to je něco co se vyčíslit nedá.
Bonmot na závěr? 2x JE MALO😁😁😈😉
Lekce: Strong nation

Zuzka Kosová

Už od dětství jsem měla ke sportu velmi blízko, atletika, lyžování, tanec a později fitness. I proto mě oslovila Zumba a začala jsem pravidelně navštěvovat lekce Befit Louny a postupně jsem přidávala všechny lekce, které zde můžete navštívit – Kočárkobi, Bodyfit, Tabatu, Stretch&Core a velkou srdcovou záležitostí se u mě stal Strong. Když po pár letech přišla nabídka stát se instruktorem Strongu, přijala jsem tuto velkou výzvu a postavila se do první řady. Díky Strongu jsem nabitá pozitivní energií, mezi skvělými lidmi v našem společenství Befiťáků :-). 
Lekce: Strong nation

Realizační tým Memoriálu Petry Hézlové

Befit Louny, z. s. podporuje charitu

Sportujeme a pomáháme. Spolek Befit Louny z. s. je společenství lidí se srdcem na správném místě, kteří dobrovolnicky organizují sportovně společenské akce, podporující zdravotně sociální projekty. Zaměřujeme se na prevenci civilizačních chorob, propagaci zdravého životního stylu. Dlouhodobě podporujeme  Onkologii Chomutov kde jsme již darovali více než 1,5 mil Kč (r. 2023) na vybavení pro pacienty. 
VÍCE O NAŠÍ POMOCI ZDE

Realizační tým Memoriál Petry Hézlové

 Jiřina Sladkovská |Miloslava Kabelková| Lucie Šmídová | Daniela Černá | Pavlína Šedivá | Andrea Kloučková | Zuzana Kosová | Karla Dvořáková | Petra Petříková | Ivona Vondráčková