Novoroční výzva od STRONGu!

Přidejte se k novoroční výzvě s programem STRONG! Zahrnuje 6 týdnů intenzivního sportování a dodržování jídelníčku a na konci byste se měli cítit v daleko lepší kondici a lehčí o nějaké to vánoční kilo ;-). Kdo čeká, že přidáním se k výzvě výsledek přijde sám – bude NUTNÉ VAŠE ODHODLÁNÍ, VŮLE a ZAPOJENÍ! Samo se nestane nic – připravte se na to, že se budete intenzívně hýbat a připravovat si svá jídla. Ale –  NEBUDETE NA TO SAMI!

Výzva zahrnuje:

6 týdenní plán cvičení – kombinace různých lekcí Befitu, nebo dalších doporučených aktivit, společné běhání, video trénink.

Seznam receptů na cca 10 dní (dále pak kombinujete) pro zdravý jídelníček s cílem redukovat bezpečným způsobem hmotnost tak, abyste nepřišli o svalovou hmotu.

Jak se k výzvě přidat:

  • Přihlásit se na lekcích Befitu, nebo prostřednictvím FB.
  • Po zakoupení balíčku budete přidáni do FB uzavřené skupiny, kde se budeme sdílet veškeré informace a průběžně doplňovat cvičební videa tipy na další zdravé recepty.
  • Součástí balíčku jsou tipy na jednotlivé chody – snídaně, svačiny, obědy, večeře a vy si vyberete, na který chod máte daný den zrovna chuť.
  • Vyfoťte se před výzvou a po ní, ať máte srovnání

Cena balíčku:  1300 Kč zahrnuje od 13.1 do 23.2. 2020 neomezené vstupy na veškeré lekce Befitu, tréninkový plán, přístup k receptům které si zkombinujete jako zdravý jídelníček, sdílení zkušeností a poznatků ve skupině.

11.1. 2020 od 15:00 je „Den otevřených dveří Befit Louny“, kde budeme představovat novým zájemcům o cvičení jednotlivé typy lekcí pod Befitem a i zde bude pro nové klienty představení Strong výzvy.

12.1. 2020 od 17:30 bude před nedělní hodinou Strongu vysvětlení principu jak to bude fungovat pro již stávající klienty, kteří se plánují zapojit do Strong výzvy.