Podzimní sezóna 2020 a bezpečnostní opatření – rezervace lekcí

Od 27. 9.2020 se opět vracíme do prostor naší domovské tělocvičny – Sokolovny Louny a vracíme se i ke standardnímu rozpisu našich lekcí v tělocvičně (liší se od letního rozvrhu). Aktuální omezení covid-19 upravující počet účastníků na konání jedné lekce nás nutí k novému opatření, neboť  v tuto chvíli se na jedné lekci může potkat maximálně 9 cvičenců + instruktor. Z tohoto důvodu jsme nuceni u všech lekcí zavést rezervační systém.

Jsme si vědomi,  že rezervace nejsou oblíbené a přistupujeme k nim pouze dočasně. A protože chceme umožnit cvičení co nejvíce klientům, přidáváme dočasně i lekci Tabaty – neděli v 19:00  a věříme, že se vystřídáte ;-). Prosím nerezervujte si lekci,  pokud si nejste jisti 100% svou účastí a pokud bude nutné účast zrušit, prosíme nejpozději 4 hodiny před konáním lekce, ať mají všichni
šanci ;-). Na LIVE LEKCE se dočasně nemohou rezervovat studenti hradící zvýhodněné vstupné, nebyli bychom v limitovaném nouzovém stavu schopni uhradit náklady na konání. 

AKTUÁLNĚ cvičíme pouze ON LINE LEKCE,  které jsou zdarma, je potřeba být členem fb skupiny BEFIT LOUNY ON LINE. Skupina je určena pro stávající klienty Befit Louny, není veřejná. 

Děkujeme za pochopení a přejeme si, ať jsme brzy v „normálu“. Nevěšte hlavu, to dáme, ještě pořád můžeme cvičit! Pevné zdraví,

Vaši Befiťáci

 

Rozpis lekcí:

pondělí:     10:00 Kočárkobik – viz fb
pondělí:     17:00 Befiťáček (díky covid limitům se lekce přesouvá do jiných prostor)
úterý:         18:00 Bodyfit (*Klubík do konce roku zrušen)
úterý:         19:00 Zumba
středa        10:00 Kočárkobik viz fb
středa:       19:00 Strong
čtvrtek:      18:00 Zumba
čtvrtek:      19:00 Tabata
neděle:      18:00 Strong
neděle:      19:00 Tabata

Hygienická pravidla:

  • dodržujte 2 m rozestupy, poté je cvičení možné bez použití roušky
  • při příchodu a odchodu ze cvičení používejte roušku
  • ideálně si doneste vlastní podložku na cvičení
  • desinfekce rukou bude k dispozici na místě
  • doporučení – hraďte svůj vstup permamentkou
  • v žádném případě nenavštěvujte lekci, pokud se necítíte absolutně zdrávi!

Konání lekcí si budete moci vždy ověřit na Instagramu nebo facebooku Befit Louny, nebo můžete zanechat telefonní číslo pro zpravodajství prostřednictvím aplikace whatsapp. Konání Klubíku – hlídání děti úterý 18:00 – 19:00 je z důvodu uzavření malé tělocvičny v Sokolovně do konce roku zrušeno :-(. Děti se započítávají do limitu účastníků, proto prosíme vyřešte hlídání dětí dočasně jiným způsobem.

díky za pochopení a důsledné dodržování bezpečnostních opatření, společně to zvládneme a pohybu zdar!