Letní sezóna 2021 a bezpečnostní opatření – rezervace lekcí

Blíží se letní sezóna a covid opatření i nadále omezují aktivní kolektivní sportovce. Aktuální omezení covid-19 upravující počet účastníků na konání jedné lekce nás nutí k opatření, neboť  v tuto chvíli se na jedné lekci může potkat maximálně 12 cvičenců. Z tohoto důvodu jsme nuceni u všech lekcí zavést rezervační systém. Zároveň nejsme schopni ze současné ceny lekce uhradit všechny náklady, proto je vstup na lekci v době omezení počtu účastníků dočasně zvýšen na 100 Kč/vstup na lekci. Protože chceme ale nadále umožnit cvičení těm, kteří se kapacitně nevešli, i nadále budeme vysílat live streamy lekcí přes facebook skupinku BEFIT LOUNY ONLINE a tyto online lekce jsou stále  zdarma. Skupina je určena pro stávající klienty Befit Louny, není veřejná. 

Jsme si vědomi,  že rezervace nejsou oblíbené a přistupujeme k nim pouze dočasně. Prosím nerezervujte si lekci, pokud si nejste jisti 100% svou účastí a pokud bude nutné účast zrušit, prosíme nejpozději 4 hodiny před konáním lekce, ať mají všichni šanci ;-). Na LIVE LEKCE se dočasně nemohou rezervovat studenti hradící zvýhodněné vstupné, nebyli bychom v limitovaném nouzovém stavu schopni uhradit náklady na konání. 

Děkujeme za pochopení a přejeme si, ať jsme brzy v „normálu“. My jsme tu i nadále s vámi a držíme si kondičku!

Pevné zdraví, Vaši Befiťáci

 

Rozpis lekcí:

pondělí:     10:00 Kočárkobik – viz fb
úterý:         18:00 Bodyfit
úterý:         19:00 Zumba
středa        10:00 Kočárkobik viz fb
středa:       19:00 Strong v letní sezoně od cca 05/21, prozatím od 18:00
čtvrtek:      18:00 Zumba
čtvrtek:      19:00 Tabata
neděle:      18:00 Strong

Hygienická pravidla:

  • pokud máte platný negativní covid test – mějte jej při sobě
  • dodržujte 2 m rozestupy, poté je cvičení možné bez použití roušky
  • při příchodu a odchodu ze cvičení používejte roušku
  • doneste si vlastní podložku na cvičení
  • desinfekce rukou bude k dispozici na místě
  • doporučení – hraďte svůj vstup permamentkou
  • v žádném případě nenavštěvujte lekci, pokud se necítíte absolutně zdrávi!

Konání lekcí si budete moci vždy ověřit na Instagramu nebo facebooku Befit Louny, nebo můžete zanechat telefonní číslo pro zpravodajství prostřednictvím aplikace whatsapp. Konání Klubíku – hlídání děti úterý 18:00 – 19:00 je z důvodu uzavření malé tělocvičny v Sokolovně do konce roku zrušeno :-(. Děti se započítávají do limitu účastníků, proto prosíme vyřešte hlídání dětí dočasně jiným způsobem.

díky za pochopení a důsledné dodržování bezpečnostních opatření, společně to zvládneme a pohybu zdar!