BodyFit

Při cvičení Zumby výborně spalujete tuky a posilujete celkově svalstvo těla, ale pro větší zacílení na konkrétní partie,  do některých hodin Zumby zapojujeme bodystyling. Bodystyling pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Trénink se soustřeďuje na formování svalů celého těla a speciálně se zaměřujeme na ženské problémové partie – stehna, hýždě a břišní svaly. Zumbou dojde k ideálnímu zahřátí celého těla, takže následné posilování je o to efektivnější. Tempo se střídá podle toho, které svalové skupiny zrovna procvičujeme. Cvičením se zpevňuje a formuje celé tělo a dochází také k protažení a posílení celého těla. Výhodou je, že je vhodný pro jedince různého věku s různou kondicí a působí jako odreagování.

Pro ty, kteří tanci neholdují,  máme od ledna 2017 i speciální hodinu BodyFit, kdy v 60 ti minutách absolvujete zahřátí, posilování partií celého těla s použitím pomůcek i bez nich a následný strečink. 

Při cvičení  používáme tyto pomůcky: činky, stepy, overbally, gumy, míče atd. Již při intenzitě 2x – 3x týdně po 3 měsících vy, i vaše okolí rozpoznáte změny na své postavě. Na bodystyling je potřeba příjemné sportovní oblečení, kvalitní sportovní obuv.